Menu
 • Menu

  Huawei bezpłatnie naprawi uszkodzony ekran smarfona

  Huawei P20Firma Huawei dba o swojego klienta i wychodzi mu naprzeciw z ciekawą ofertą. Każdy, kto zgłosi się do punktu Huawei z uszkodzonym ekranem smarfona, w ciągu pierwszych trzech miesięcy od zakupu, będzie mógł za darmo wymienić zepsuty wyświetlacz. Oferta jest skierowana do nabywców, którzy zakupią konkretny model telefonu – najnowszy flagowy Huawei P20 lub P20 Pro. Klienci mogą także liczyć na bezpłatną wymianę tylnej klapki urządzenia, w razie jej zepsucia w ciągu trzech miesięcy od nabycia.

  Jak skorzystać z dedykowanej oferty?

  Z bezpłatnej usługi może skorzystać każdy klient, który w określonym czasie zarejestruje uszkodzony telefon na specjalnie przeznaczonej do tego stronie. https://consumer.huawei.com/pl/support/screenguaranteeregistration. Rejestracji należy dokonać w terminie do 30 dni od daty zakupu. Każdy użytkownik może także odszukać link do strony internetowej w aplikacji HiCare, która została fabrycznie zainstalowana we wszystkich aparatach marki Huawei. Po rejestracji klienci otrzymują dostęp do rozbudowanych opcji – m.in. dodatkowej ochrony telefonu oraz pomocy technicznej.

  Jak oddać telefon do naprawy?

  Telefon, który uległ uszkodzeniu, można oddać do serwisu w każdym punkcie producenta Huawei. Klienci, którzy z różnych przyczyn nie mogą udać się do punktu w określonym czasie, mogą skorzystać ze specjalnej oferty door-to-door. Telefon z uszkodzonym wyświetlaczem zostanie odebrany z podanego miejsca, bez dodatkowych opłat lub kosztów. Marka dokłada wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom kompleksową obsługę i skuteczny serwis. Budowanie zaufania oraz pozytywnych relacji jest możliwe dzięki poszerzaniu oferty profesjonalnego sprzętu oraz pomocy technicznej w razie jego uszkodzenia.

  Najnowsze telefony w ofercie marki Huawei

  Telefony Huawei P20 i P20 Pro to flagowe produkty w bogatej ofercie popularnej marki Huawei. Wyróżniają się jako jedne z najlepszych urządzeń na świecie do fotografowania. Zostały docenione w niezależnym rankingu DxOMark, plasując się na pierwszych miejscach na liście urządzeń do fotografii mobilnej.

  Huawei P20 Pro

  Huawei P20 Pro posiada potrójny obiektyw, który powstał dzięki współpracy z producentem aparatów fotograficznych Leica. Ma także największą pod względem pikseli matrycę dostępną na polskim rynku, wynoszącą 40 Mpx. Jednocześnie jest to największa matryca, która wyróżnia się także wysoką czułością ISO. Huawei P20 Pro jest dedykowany wszystkim, którzy oczekują sprawdzonych rozwiązań i nowego urządzenia do jeszcze lepszej fotografii mobilnej. Sztuczna inteligencja idzie w parze z 5-krotnym zoomem hybrydowym, dzięki czemu Huawei P20 Pro jest w stanie robić piękne, profesjonalne zdjęcia niezależnie od panujących warunków pogodowych. Model reaguje na dotyk, głos i spojrzenie właściciela, dzięki czemu użytkowanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Nowoczesne urządzenie przewiduje także ewentualny ruch postaci lub obiektu podczas fotografowania, dzięki czemu zdjęcia są wyraźne i ostre.

  Huawei P20

  Huawei P20 posiada podwójny obiektyw, stworzony również we współpracy z marką Leica, który sprawdza się także w przypadku wykonywania profesjonalnych zdjęć. Telefon posiada umieszczoną z przodu kamerę 24 Mpx, która jest dedykowana miłośnikom tak zwanych „zdjęć z ręki”, czyli popularnych selfie. Sztuczna inteligencja i rozbudowane opcje pozwalają na swobodny dobór odpowiednich ustawień. Takie rozwiązanie sprawdza się, kiedy użytkownik dopiero rozpoczyna swoją przygodę z profesjonalnym fotografowaniem. Huawei P20 zachwyca także swoich wyglądem, lustrzanym odbiciem i hartowanym szkłem z przodu. Wygodny, zaokrąglony na bokach telefon użytkuje się z dużą przyjemnością.

  Każdy klient, który skorzysta z nowej oferty Huawei, może liczyć na bezpłatną wymianę uszkodzonego wyświetlacza telefonów Huawei P20 i Huawei P20 Pro. Wystarczy w określonym czasie zarejestrować urządzenie na stronie, aby cieszyć się naprawionym smartfonem.

   

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *