Menu
 • Menu

  Tronsmart debiutuje w Polsce

  Tronsmart Tronsmart, marka produkująca między innymi wysokiej jakości ładowarki, głośniki i słuchawki bezprzewodowe – debiutuje w Polsce.

  Tronsmart to już druga, duża azjatycka marka technologiczna wprowadzona na europejski rynek przez firmę JBTS z Wrocławia.

  Marka Tronsmart Powstała w 2013 roku w południowo-wschodnich Chinach, zajmuje się produkcją akcesoriów do urządzeń mobilnych i generuje około 30 mln dolarów rocznego obrotu.

  Jej produkty, między innymi ładowarki, powerbanki i słuchawki bezprzewodowe trafiają do ponad 60 krajów w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i Azji, głównie za pośrednictwem aukcji internetowych.

  Tronsmart znalazł się wśród 20 najważniejszych marek Festiwalu Zakupów serwisu AliExpress w 2015 r. Urządzenia azjatyckiej marki zostały też wyróżnione na prestiżowych targach elektroniki MWC w Barcelonie i CES w Las Vegas.

  Debiut w Polsce i w Europie

  TronsmartTeraz Tronsmart debiutuje w Europie, a akcesoria marki jako pierwsi poznają polscy użytkownicy. Wszystko za sprawą wrocławskiej firmy JBTS.

   „Tronsmart pierwszy raz wychodzi z oficjalną sprzedażą poza Azję, mając przy tym niezwykle ambitne plany rozwoju oferty i sieci dystrybucji w Europie”  – mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Tronsmart. „ Na decyzję o współpracy akurat z Tronsmart kluczowy wpływ miała wysoka jakość, niezawodność  i bezpieczeństwo jej produktów” – dodaje

  JBTS – kolejny sukces

  Firma z Wrocławia ma już doświadczenie w kwestii wprowadzania na rynek azjatyckich marek technologicznych. W ubiegłym roku JBTS doprowadziła do polskiego debiutu Xiaoyi, serii wysokiej jakości kamer przenośnych.

  „ Udało nam się rozwinąć sieć sprzedaży internetowej i stacjonarnej, a także wejść z urządzeniami do sieci handlowych. Jednocześnie staramy się cały czas poszerzać dostępną ofertę” – mówi Jakub Tomasiczek. Jak zapowiada, w przyszłości planują doprowadzić do debiutu na polskim rynku kolejnych marek i produktów technologicznych.

  Zaawansowana technologia

  TronsmartTronsmart wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą produktów, stworzonych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

  Urządzenia Tronsmart wyposażono m.in. w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, pozwalającą na szybsze nawet o 40% ładowanie prądem o natężeniu 3A, czy też VOLT IQ, która sprawia, że ładowarka sama dobiera maksymalne napięcie dla danego urządzenia, co czyni ładowanie wydajniejszym.

  Co znajdzie się w ofercie marki?

  • Ładowarki ścienne i biurkowe
  • Ładowarki samochodowe z opcją podłączenia wielu urządzeń
  • Powerbanki
  • Głośniki i słuchawki bezprzewodowe

  Tronsmart stworzył całą gamę urządzeń charakteryzujących się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Produkty marki posiadają certyfikaty potwierdzające pełną kompatybilność ze sprzętem Apple – zdecydowanie wyróżnia je to  na tle konkurencji.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *