Menu
 • Menu

  HAMA prezentuje ciekawe słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC

  Fresh’n Rebel Clam ANC

  Hama to znany w Polsce producent peryferiów i akcesoriów komputerowych. Firma wprowadziła do swojej oferty słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC. To przede wszystkim bezprzewodowe i nauszne słuchawki, posiadające technologię, która wycisza dźwięki z zewnątrz. Model ten cechuje się także bardzo fajnym wyglądem. Cechuje je z wysoka jakość materiału. Poduszki, a więc element, który będzie najczęściej stykał się z naszymi uszami wykonano ze skóry proteinowej. Model ten dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. To sprawia, że każdy potencjalny przyszły właściciel słuchawek będzie mógł dopasować je do swojego outfitu.

   

  Dobra jakość dźwięku za sprawą Fresh’n Rebel Clam ANC

  Słuchawki, o których mowa w tym artykule będą świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto lubi słuchać audiobooków, podcastów lub muzyki np. w zatłoczonych środkach komunikacji miejskiej. Często panuje tam tłok, a więc i z każdej strony słyszymy jakieś irytujące dźwięki. Technologia Active Noise Cancelling sprawia, że wszystkie dźwięki z zewnątrz będą zatrzymane – nie dotrą do naszych uszu. To znacznie umili nam słuchanie ulubionej muzyki, czy wspomnianych wcześniej innych materiałów audio. Warto również dodać, że słuchawki te posiadają mikrofon, który także rozpoznaje hałasy i je redukuje.

   

  Nie tylko ładne, ale i nie potrzebujące kabla!

  Słuchawki Hama Fresh’n Rebel Clam ANC wyposażone są w akumulator, dlatego też możemy słuchać muzyki przez trzydzieści pięć godzin bez konieczności podpinania ich za pomocą przewodu. Oczywiście jeśli akumulator się rozładuje możemy nadal z nich korzystać, ponieważ Fresh’n Rebel Clam ANC możemy podpiąć do np. naszego smartfona lub innego źródła audio za pomocą przewodu.

  W zestawie, oprócz samych słuchawek znajdziemy także pokrowiec. Cena wyniesie 149,99 euro.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *