Menu
 • Menu

  Praca z domu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna

  W czasie pandemii praca w trybie home office przyjęła się na rynku na dobre i wygląda na to, że praca zdalna zostanie z nami na stałe. Aby była jak najbardziej efektywna, a przy tym nie kojarzyła się ze żmudnym obowiązkiem, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Propozycje od Creative Technology idealnie wpisują się w potrzeby nowej rzeczywistości.

  Nowe technologie zdecydowanie sprzyjają współczesnym trendom obserwowanym w życiu społecznym i w biznesie, a co za tym idzie doskonale wpisują się w coraz powszechniejsze zjawisko pracy zdalnej, która przeniosła się z biur do przestrzeni domowej. Ta jednak wiąże się z wieloma wyzwaniami i wymaganiami technicznymi. Konieczny jest nie tylko dostęp do Internetu i telefon, bo postęp wymusza inwestycje w nowoczesne urządzenia i akcesoria, które pozwalają na swobodną pracę w środowisku online i idealną jakość połączeń międzynarodowych w formie telekonferencji i spotkań live na różnych platformach.

  Połączenia wideo jak kontakt face to face

  Kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 1080p została stworzona, by spełnić oczekiwania ludzi pracujących i uczących się w domu. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk i obraz dla jak najlepszej interaktywnej komunikacji wideo. Urządzenie wyposażono w podwójny cyfrowy mikrofon typu MEMS oraz szerokokątny, jasny obiektyw Full HD o polu widzenia 77 stopni. Osłona obiektywu pozwala zachować prywatność, kiedy akurat nie używamy kamery. Niezwykle pomocny w użytkowaniu Cam Sync 1080 p jest uchwyt, który umożliwia obrót kamery w poziomie o 360°, a w pionie o 30°. Dodatkową zaletą jest opcjonalna możliwość podpięcia uniwersalnego statywu lub tripoda.

  Cam Sync 1080p

  Szerokokątna kamera internetowa kamera od Creative jest kompatybilna z systemami posiadającymi certyfikaty UVC, wymaga jedynie portu USB typu A. Działa natychmiast po podłączeniu do USB na komputerach PC lub Mac, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dzięki prostocie obsługi jest odpowiednia dla użytkowników w każdym wieku, którzy niezawodnego urządzenia w przystępnej cenie, oferującego doskonałe parametry przesyłania strumieniowego dla obrazu i dźwięku.

  Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p kosztuje 229 zł: https://www.euro.com.pl/kamery-internetowe/creative-live-cam-sync-1080p.bhtm

  Idealny dźwięk bez wytężania słuchu

  Niekiedy w pracy zdalnej nieodzowne są słuchawki, najlepiej komfortowe i wydajne, aby służyły jak najdłużej bez konieczności ładowania. Model Sound Blaster Jam V2 od Creative zapewnia nawet 22 godziny pracy na jednym ładowaniu. Odświeżona wersja legendarnych słuchawek ma nie tylko korzystną cenę i lekką konstrukcję o wadze 84 g, lecz także parametry, które przekładają się na znakomitą jakość odbieranego bezprzewodowo dźwięku, którą zapewnia łączność Bluetooth 5.0. Nausznice z miękkimi gąbkami gwarantują wygodę użytkowania podczas wielogodzinnej pracy, jak również podczas korzystania z rozrywek w czasie wolnym.

  Sound Blaster Jam V2

  Oprócz wydłużonej żywotności baterii poliftingowa wersja lubianych przez użytkowników „Jamów” oferuje Bluetooth 5.0, USB C, obsługę Multipoint, dwa mikrofony z technologią redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0 i nowe funkcje, takie jak SmartComms, VoiceDetect oraz NoiceClean. Zaawansowane kodeki audio (SBC, aptX, aptX HD i aptX Low Latency) pozwalają cieszyć się muzyką słuchaną bezprzewodowo w jakości lepszej niż na płytach, a także maksymalnie ograniczyć opóźnienie dźwięku przesyłanego przez Bluetooth 5.0. Zestaw Sound Blaster JAM V2 można połączyć z dwoma różnymi urządzeniami jednocześnie za pomocą funkcji Multipoint i płynnie się między nimi przełączać.

  Odświeżona wersja znanych i lubianych słuchawek Creative została wyposażona w nowe oprogramowanie z wieloma przydatnymi ustawieniami. Technologię SmartComms Kit zapewne docenią użytkownicy, których codziennością są rozmowy online. Funkcja VoiceDetect to duże ułatwienie – zależnie od potrzeb automatycznie i bezobsługowo wycisza lub włącza mikrofon, zaś  dwukierunkowa technologia redukcji szumów NoiseClean zapewnia najwyższą jakość dźwięku podczas rozmów zdalnych, eliminując szumy tła zarówno w naszym otoczeniu, jak i otoczeniu rozmówcy.

  Słuchawki są dostępne na: https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-sound-blaster-jam-v2.bhtml#afterSearch-creative%20jam%20v2|kamery-internetowe||Kamery%20internetowe|product-all

  Multimedia w zasięgu ręki

  Wielozadaniowy system głośnikowy 2.1 Creative SBS E2900 to niskobudżetowa propozycja oferująca doskonały stosunek ceny do jakości. Zestaw o mocy 60W w RMS może współpracować z komputerem lub laptopem albo zapewniać nagłośnienie w konkretnym pomieszczeniu. Został wyposażony w radio FM, odtwarzacz MP3 z nośników USB/SD, Bluetooth 5.0 oraz wejście Aux dla zewnętrznych urządzeń odtwarzających, np. telewizora. Za pomocą intuicyjnego pilota możemy np. włączyć zapisane predefiniowane ustawienia dźwięku. Wisienką na torcie jest dodane do urządzenia oświetlenie led umieszczone w głośniku niskotonowym, które również można regulować za pomocą pilota.

  Creative SBS E2900

  Zestaw Creative SBS E2900 składa się z dwóch głośników satelitarnych dalekiego zasięgu, wyposażonych w dwuzakresowy, 3-calowy przetwornik o mocy 15 W, subwoofera z oświetleniem led, anteny FM i pilota. W subwooferze zastosowano niskotonowy głośnik o mocy 30 W.  Z myślą o wygodzie użytkownika na froncie głośnika basowego umieszczono wyświetlacz i dodatkowe przyciski sterujące z podświetloną gałką „volume”.

  Produkt to prawdziwa kumulacja funkcji multimedialnych. Na głośniku basowym umieszczono złącze flash USB i czytnik kart SD, do których można podłączyć dysk flash USB lub kartę SD z wgranymi plikami dźwiękowymi w formacie MP3. Po podłączeniu pendrive lub karty SD zestaw głośnikowy przeobraża się w odtwarzacz MP3. Wbudowany Bluetooth 5.0  z profilem transmisji bezprzewodowej A2DP przy pomocy kodeka SBC pozwala odtwarzać strumieniowo wysokiej jakości audio. Dzięki wejściu AUX typu jack 3,5 mm do zestawu możemy podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku, np. z komputera, laptopa, czy też telewizora. W efekcie stanowi on nieocenioną pomoc w korzystaniu z różnych multimediów oraz swobodnym odtwarzaniu plików dźwiękowych.

  Zestaw na polskim rynku do nabycia na https://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/creative-glosniki-komp-sbs-e2900-2-1-bezprzew.bhtml#afterSearch-creative%20sbs%20e2900||||product

  zdjęcia – materiały prasowe

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *