Menu
 • Menu

  MPM – wysoki standard w dobrej cenie

  Wiosna to czas porządków i zmian na lepsze, które warto zacząć od serca domu – kuchni. Zamień starą lodówkę na nowoczesne urządzenie MPM i ciesz się eleganckim designem, łatwą eksploatacją oraz smakiem świeżych warzyw i owoców na dłużej, w wyjątkowo dobrej cenie.

  Chłodziarko-zamrażarki MPM-327-FF-23 oraz MPM-366-FF-21 to gwarancja jakości i funkcjonalności. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić segregowanie produktów. Cztery półki w głównej przestrzeni chłodziarki umożliwią przemyślany podział żywności.

  Wysuwane pojemniki doskonale sprawdzą się w przechowywaniu warzyw i owoców, izolując je od pozostałych produktów i czyniąc je łatwo dostępnymi. Na drzwiach umieszczono trzy półki o zróżnicowanej wysokości, mogące pomieścić przedmioty o najróżniejszych rozmiarach, od opakowania do jajek po wysokie butelki.

  Zamrażarka posiada trzy pojemne szuflady. Wedle indywidualnych potrzeb skrzydła drzwi można zamontować po lewej lub po prawej stronie. Z zewnątrz chłodziarko-zamrażarki MPM charakteryzują się prostym, eleganckim wzornictwem, pasującym do każdej kuchni. Ich powierzchnia została wykonana ze specjalnej stali nierdzewnej INOX. Dzięki jej właściwościom urządzenia odporne są na korozję, odbarwienia i zabrudzenia, co ułatwia ich czyszczenie i sprawia, że będą cieszyć oko właściciela przez wiele lat.

  Ponadto, nowe modele zostały wyposażone w system NO FROST, zapobiegający osadzaniu się szronu wewnątrz urządzenia oraz na przechowywanych w nim produktach. Oznacza to, że nie tylko rozmrażanie nie będzie już konieczne, ale także odpowiednia temperatura zostanie dobrana automatycznie. Dodatkowo, w razie odcięcia źródła prądu, nowe lodówki są w stanie spowolnić ogrzewanie wnętrza zamrażarki z -18 do -9 stopni, kolejno do 16 i 20 godzin. Parametry urządzeń są zgodne ze współczesnymi normami europejskimi. Wytwarzają hałas na poziomie 43 dB – zbliżony do szeptu, co czyni je cichymi i nieuciążliwymi.

  Chłodziarko-zamrażarka MPM-366-FF-21  – Cena: 1450 zł

  Chłodziarko-zamrażarka MPM-327-FF-23 – Cena: 1350 zł

   

  Udostępnij

  Jedna odpowiedź do “MPM – wysoki standard w dobrej cenie”

  1. NiezaleznyObserwator pisze:

   MPM – wysoki standard – to jakiś żart

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *