Menu
 • Menu

  Mobilna kasa fiskalna, drukarka i terminal płatniczy w jednym

  Firmy Posnet i eService zawarły umowę o wzajemnej współpracy w zakresie oferowania urządzeń i rozwiązań płatniczych dla przedsiębiorstw handlowych oraz usługowych. W jej wyniku w styczniu 2019 r. na polskim rynku pojawi się najnowsze mobilne urządzenie POSPAY: kasa fiskalna, drukarska fiskalna i terminal płatniczy w jednym.

  Od Lewej: Robert Szmidt – dyrektor handlowy POSNET Polska SA , Joanna Seklecka – prezes zarządu eService i Robert Abramczuk – prezes zarządu POSNET Polska SA .

  Posnet jest liderem w branży urządzeń fiskalnych. eService to lider rynku procesowania transakcji bezgotówkowych. Zawarta przez firmy umowa dotyczy wzajemnej współpracy w zakresie oferowania urządzeń i rozwiązań dla przedsiębiorstw handlowych oraz usługowych w Polsce. Jej efektem jest opracowanie i wprowadzenie na polski rynek pierwszego mobilnego urządzenia POSPAY. Urządzenie to: kasa fiskalna, drukarka płatnicza i terminal płatniczy w jednym.

  Przygotowując się do wprowadzenia na polski rynek naszego nowego produkt poszukiwaliśmy solidnego partnera z sektora płatności bezgotówkowych. eService to lider w tej dziedzinie. Firmę wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród klientów – mówi Robert Abramczuk, prezes zarządu Posnet. Pozytywna reakcja eService na naszą propozycję stworzenia rozwiązania, łączącego świat fiskalny z płatnościami upewniła nas, że właśnie z nimi chcemy rozwijać ten projekt dodaje.

  Więcej  niż kasa fiskalna

  Rozwiązanie POSPAY to jednocześnie terminal płatniczy, kasa fiskalna i drukarka fiskalna. Urządzenie zostało opracowane z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach współczesnego biznesu. Z powodzeniem spełnia wymagania typowe np. dla sklepów i punktów usługowych, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, a także salonów kosmetycznych. Posiada niewielkie rozmiary i wytrzymałe akumulatory.

  POSPAY to nowoczesne i niezawodne mobilne urządzenie oraz doskonała sieć dystrybucyjna i serwisowa – mówi Joanna Seklecka, prezes zarządu eService. POSPAY może pracować w dowolnym miejscu, ponieważ wykorzystuje mobilną transmisję danych GSM lub sieci Wi-Fi. Jest wygodnym narzędziem m.in. dla biznesu opierającego się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Z powodzeniem może być wykorzystywane np. wśród specjalistów pracujących u klienta, trenerów personalnych, serwisantów, dostawców, a także przez mobilne punkty gastronomiczne.

  Mobilna drukarka i terminal płatniczy

  Głównymi modułami, z których składa się urządzenie POSPAY są: drukarka fiskalna z wyświetlaczem i aplikacja sprzedażowa (opracowane przez konstruktorów Posnet) oraz nowoczesny terminal płatniczy Smart D220 i autorska aplikacja płatnicza (których dostawcą jest eService). Oprócz możliwości pracy mobilnej, cechą wyróżniającą urządzenie jest też otwarte API umożliwiające integrację z dowolnym systemem kasowym.

   

  Pierwsze urządzenia POSPAY trafią na rynek już w styczniu 2019 r. Sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem sieci przedstawicieli firmy Posnet. Klienci będą mogli nabywać je w ramach innowacyjnej oferty łączącej sprzedaż drukarki fiskalnej i wynajmu terminala.

  Dzięki temu mają być znacznie niższe koszty nabycia urządzenia. Klienci będą mogli otrzymać je także z pełnym dofinansowaniem terminala w ramach programu upowszechniania płatności bezgotówkowych – Polska Bezgotówkowa. Aktywnym uczestnikiem programu jest eService.

  Materiał: txt, zdjęcia, film Ewa Ploplis

  Udostępnij

  2 odpowiedzi na “Mobilna kasa fiskalna, drukarka i terminal płatniczy w jednym”

  1. mander pisze:

   To wszystko rozwija się w takim tempie, że ciężko nad tym zapanować.
   Przecież terminale są już wszędzie, a jeszcze kilka lat temu nawet część marketów ich nie miała.
   Teraz nawet małe sklepiki mają terminale eservice, ale to też dzięki tej akcji bezgotówkowa Polska.
   A postęp w tym zakresie jest nieunikniony.

  2. kasta pisze:

   Kiedy to ma być dostępne? Fakt – na rynku zmiania się tyle, że ciężko za tym nadążyć, ale moim zdaniem to dobrze.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *