Menu
 • Menu

  Drukarka atramentowa w domu i w biurze

  Drukarki atramentowe, choć wydawać by się mogło, że zostały w większości zastąpione przez laserowych następców, nadal mają się świetnie. Wykorzystywane zarówno w domach jak i biurach przenoszą na papier wszelkiego rodzaju dokumenty i zdjęcia, nie ujmując na jakości otrzymywanych wydruków. Największą popularnością w ostatnich latach cieszą się urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym jednym urządzeniem możemy skanować, kopiować i przygotowywać dobrej jakości wydruki.

  Brother DCP-T426W

  Czy drukarka atramentowa ma dziś sens?

  Przekonanie, że drukarki atramentowe odeszły już do lamusa na rzecz drukarek laserowych jest nie do końca prawdziwe. Technika w ostatnich latach poszła bardzo do przodu i można śmiało powiedzieć, że nowoczesne drukarki atramentowe nie odbiegają na krok od ich laserowych konkurentów. Przyjęło się, że charakteryzują się one bardzo powolną pracą, słabą jakością wydruków, a przede wszystkim wysoką ceną eksploatacji ze względu na cenę wymiennych kartridży, które defacto nie wystarczały na zbyt długi okres pracy.

  Dziś drukarki atramentowe są zupełnym przeciwieństwem tych, które znamy sprzed lat. Zgrabne, eleganckie i niewielkie kształty, wysoka jakość druku o najwyższych parametrach, cicha praca, gotowość do działania od razu po uruchomieniu, a także atrakcyjna cena zarówno samej drukarki jak i materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że to warty przemyślenia zakup.

  Wieloletni lider rynku Brother z nowym, wielofunkcyjnym urządzeniem – DCP-T426W

  Nowe, kolorowe, atramentowe wielofunkcyjne urządzenie firmy Brother z serii Inkbenefit Plus posiadające możliwość łączności bezprzewodowej charakteryzuje się możliwością samodzielnego napełniania zbiorników z atramentem. Jest to system niesamowicie ekologiczny, dający możliwość wydruku nawet 7500 stron w czerni, wykorzystując jedną butelkę z czarnym atramentem.

  Idealne do domu i biura – wydruki na odległość

  Niewielkie, kompaktowe wymiary i wielofunkcyjność sprawią, że sprawdzi się idealnie zarówno w biurze jak i w niewielkich pomieszczeniach domowych.

  Wyposażone w łączność bezprzewodową urządzenie wielofunkcyjne „3w1” daje użytkownikowi niesamowitą elastyczność podczas pracy dzięki możliwości drukowania z każdego miejsca będącego w zasięgu drukarki. Wbudowany obszerny podajnik papieru umożliwia wydruk jednorazowo aż 150 stron A4.

  Brother DCP-T426W

  Szybka i cicha praca

  Model Brother DCP-T426W posiada także opcję, która umożliwia obniżenie poziomu hałasu generowanego podczas drukowania przez zmniejszenie prędkości wydruku. Wydajność druku w przeliczeniu na minutę pracy to 9 obrazów w kolorze i 16 obrazów w trybie monochromatycznym (czarno-białym). Niemal natychmiastowa gotowość do pracy i łatwy druk wielostronnicowych dokumentów w wysokiej jakości w rozdzielczości nawet 1200 x 6000 dpi sprawiają, że nowy model DCP-T426W to urządzenie idealne do domu jak i firm, w których istotna jest szybkość druku.

  Wydajność i ekologia a także atrakcyjna cena

  Wydajne butelki atramentu w czterech podstawowych kolorach: czarnym, cyan, magenta i żółtym stanowiące pojemne zbiorniki przekładają się na jakość pracy i obniżają jednocześnie koszty druku bez generowania szkodliwych dla środowiska odpadów.

  Koszt zakupu urządzenia wielofunkcyjnego połączony w wydajnymi pojemnikami z tuszem pozytywnie przekłada się na koszt wydruku jednej strony i niejednokrotnie jest on niższy niż w innych rodzajach drukarek atramentowych czy laserowych.

  Na przykładzie wprowadzanego przez firmę Brother na rynek nowego modelu drukarki atramentowej DCP-T426W można śmiało stwierdzić, że jest ona w stanie konkurować z drukarkami laserowymi – szczególnie z uwagi na koszt eksploatacji i jakość pracy jaką to urządzenie oferuje.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *