Menu
 • Menu

  Brother wprowadza nową serię mobilnych drukarek termicznych

  Brother wprowadził na rynek serię PJ-800 – kolejną generację mobilnych drukarek A4. Nowa linia powstała, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby klientów w terenie. Urządzenia Brother PJ-800 mają kompaktową konstrukcję, dzięki czemu sprawdzą się w takich sektorach jak handel, transport i logistyka. Dodatkowo ulepszona łączność i zwiększona prędkość drukowania sprawiają, że nowa seria drukarek jest idealnym rozwiązaniem do drukowania mobilnego w terenie.

  Brother

  Seria PJ-800 to pięć modeli – PJ-822, PJ-823, PJ-862, PJ-863 i PJ-883 – które dostosowują się do indywidualnych preferencji klienta i obsługują interfejsy Bluetooth, Wi-Fi oraz złącze USB-C, dzięki czemu możliwe jest wygodne podłączanie do smartfonów, tabletów i laptopów. Nowe mobilne drukarki umożliwiają szybkie drukowanie w formacie A4 i A5 (prędkość do 13,5 strony na minutę). Modele z serii PJ-800 wykazują zgodność z technologiami AirPrint & Mopria umożliwiającymi drukowanie bez sterowników oraz obsługują różne polecenia drukarki, w tym emulacji ZPL2. Nowa linia mobilnych urządzeń do druku posiada złącze USB-C do ładowania i przesyłania danych.

  Brother

  Nowa linia produktowa charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem, wytrzymałą konstrukcją oraz litowo-jonową baterią, która pozwala na wydrukowanie do 600 stron A4. Modele z tej serii są idealnym rozwiązaniem do drukowania mobilnego w terenie dla handlowców, serwisantów, osób zajmujących się logistyką oraz przedstawicieli służb ratowniczych czy bezpieczeństwa publicznego

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *