Menu
 • Menu

  Jak korzystamy z tabletów?

  Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research dla Huawei, tablet to świetny pomysł na zapewnienie rozrywki dla całej rodziny.

  Szybki i wygodny dostęp do najświeższych wiadomości, ulubionych przepisów czy poczty e-mail, ułatwia wypełnianie codziennych obowiązków. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Huawei aż 76% z nas sięga po tablet w zaciszu domowym.

  Niemal 70% badanych za pomocą tabletu przegląda portale społecznościowe, a 40% osób używa go do gier lub oglądania filmów. Huawei MediaPad M3 Lite został wyposażony w aż cztery głośniki stereo, powstałe we współpracy z legendarną w zakresie dźwięku – firmą Harman Kardon. Co ważne, trzymanie tabletu poziomo lub pionowo nie ma znaczenia – M3 Lite automatycznie wykryje i dostosuje brzmienie głośników.

  Ponad 50% użytkowników tabletów aktywnie korzysta z nich także podczas podróży. Uczestnicy badania deklarowali, że wykorzystują wtedy tablet do słuchania muzyki (37%), oglądania video (35%), a także do czytania książek (34%). Huawei MediaPad M3 Lite jest wyposażony w technologię ClariVu, która, poprzez redukcję niebieskiego światła, zapewni komfort oczom. Tablet to także dostęp do nawigacji i map, z których korzysta ponad 40% użytkowników tych urządzeń. Nic dziwnego, że tablety sprawdzają się w podróży. Bateria w M3 Lite pozwoli nawet na 8 godzin oglądania multimediów.

  Huawei MediaPad M3 LiteNie tylko użyteczność, ale także wygląd tabletu ma znaczenie. Huawei MediaPad M3 Lite wyróżnia się minimalistycznym designem. Wykonany został z aluminium, a jego krawędzie są elegancko zaokrąglone.

  Ekran M3 Lite, o rozmiarze 10 cali, pozwala na ustawienie aż 4096 poziomów jasności ekranu. Opcja ta przyda się szczególnie miłośnikom czytania interesujących lektur lub oglądania filmów w kompletnej ciemności.

  Huawei MediaPad M3 Lite jest dostępny w sprzedaży w cenie 1.399 PLN (wersja WiFi) i 1.599 PLN (wersja LTE) w kolorze szarym.

  Udostępnij

  Jedna odpowiedź do “Jak korzystamy z tabletów?”

  1. Maniak pisze:

   Tablety to historia – smartfony królują i zabierają rynek tabletom

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *