Menu
 • Menu

  Jak efektywnie prezentować dane Twojej firmy?

  Życie w czasach postępującej cyfryzacji oraz coraz to nowych rewolucji technologicznych sprawia, że aby nadążać za zmianami musimy mieć stały dostęp do najnowszych informacji. Informacja jest również czymś kluczowym w biznesie.  Analizowanie danych płynących od naszych klientów, czy pozyskiwanych z procesów prowadzonych w przedsiębiorstwie stanowi przewagę konkurencyjną nie tylko dla wielkich korporacji, ale również dla małych biznesów. Pojawia się jednak pytanie, jak prezentować wyniki analiz danych w postaci raportów, tak aby były one przejrzyste i zrozumiałe dla każdego pracownika? Odpowiedzią może być aplikacja Intranet SerwNet.

  Intranet SerwNet

  Intranet SerwNet to aplikacja webowa do analizy i raportowania danych, która z użyciem hurtowni danych, pozwala na tworzenie raportów dla firm. Z pomocą aplikacji, jesteśmy w stanie dokonać translacji i kumulacji danych z baz danych odrębnych systemów dostępnych w różnych lokalizacjach działalności danej firmy. Rozwiązanie jest więc idealne dla podmiotów o strukturze rozproszonej takich jak sieci sklepów hurtowni i magazynów.  Narzędzie to doskonale sprawdza się w takich przedsiębiorstwach, pozwalając na szybkie i przejrzyste uzyskanie danych dotyczących sprzedaży, zapasów magazynowych lub budżetów w poszczególnych jednostkach firmy w postaci jednego raportu. Na podstawie zebranych wymagań klienta, dział analityków przygotowuje raporty, które użytkownicy aplikacji mogą generować na żądanie lub według określonego wcześniej harmonogramu. Jakie cechy posiadają raporty generowane w ten sposób?

  Intranet SerwNet

  Pełna edytowalność kluczem do sukcesu

  Zaletą raportów proponowanych przez aplikację są duże możliwości w zakresie sposobu prezentacji danych. Forma raportów nie jest sztywna, może być całkowicie dostosowana do wymagań klienta. Mamy do dyspozycji całe panele raportowe z danymi zaprezentowanymi na różne sposoby – w postaci wykresów, grafów czy kartogramów.

  Intranet SerwNet

  Różne formy prezentacji

  Raporty mogą mieć formę eksportów do pożądanego przez klienta formatu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zredukować czas poświęcony na obróbkę danych do absolutnego minimum.

  Analityka danych z przedsiębiorstw to w obecnym czasie już nie tylko trend, na który pozwalają sobie jedynie giganci, ale klucz do lepszego zarządzania firmą, także tą małą. Nasza aplikacja zapewnia szybki dostęp do uporządkowanych danych, przez co łatwiej odnaleźć się w gąszczu informacji”podsumował Piotr Suwałowski, CEO SerwNet.


   SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być one przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *