Menu
 • Menu

  Intranet SerwNet jako narzędzie optymalizujące działanie firm.

  Intranet SerwNet to responsywna aplikacją webowa działająca na urządzeniach desktopowych jak i mobilnych, służąca do analizy i raportowania danych w oparciu o zaimplementowaną w niej hurtownię danych. Rozwiązanie to znajdzie zastosowanie  w  firmach handlowych oraz logistycznych. Jakie są podstawowe obszary robocze aplikacji oraz jakie korzyści płyną z wykorzystania tego narzędzia w firmie?

  Hurtownia danych

  Przechowuje ona w jednym miejscu duże ilości danych oraz zapewnia szybki dostęp do nich. Warto jednak zaznaczyć, że dane w hurtowni prezentowane są w sposób uporządkowany oraz że mogą pochodzić z wielu systemów klienta. Sposób oraz częstotliwość integrowania danych odbywa się na etapie zbierania założeń przedwdrożeniowych.

  Gotowe raporty

  Na podstawie zebranych wymagań, dział analityków przygotowuje raporty, które użytkownicy aplikacji mogą generować na żądanie lub według ustalonego harmonogramu. Wygląd i możliwości raportów są dostosowywane do wymagań klienta. Dzięki takiemu podejściu w znaczący sposób jesteśmy w stanie zredukować czas obróbki danych.

  Wygląd aplikacji

  Jeśli chodzi o wygląd aplikacji oraz sposób prezentowania danych, to część funkcjonalna jest w pełni responsywna i wygodna do przeglądania na desktopach jak i na urządzeniach mobilnych. Co ważne, platforma jest zintegrowana z usługami google dzięki czemu możemy w bardzo ciekawy sposób przedstawiać dane.

  Dzięki Intranetowi SerwNet jesteśmy w stanie dokonać translacji i kumulacji danych z baz różnych systemów dostępnych w różnych lokalizacjach. Rozwiązanie jest więc idealne dla podmiotów o strukturze rozproszonej, takich jak sieci sklepów, hurtowni i magazynów. Nasze narzędzie doskonale sprawdza się w tych przedsiębiorstwach, pozwalając na szybkie i przejrzyste uzyskanie danych dotyczących sprzedaży, zapasów magazynowych lub budżetów w poszczególnych jednostkach firmy, a to wszystko w postaci jednego raportu.” – powiedział Piotr Suwałowski, CEO SerwNet Sp. z.o.o.

  intranet

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *