Menu
 • Menu

  Nowa promocja Philipsa – 30 dni na zwrot telewizora

  Marka Philips TV & Sound wprowadziła możliwość testowania swoich najnowszych modeli telewizorów z wyjątkową technologią Ambilight w domowym zaciszu. Jeżeli telewizor nie spełni naszych oczekiwań, zgodnie z zasadami akcji Satysfakcja Gwarantowana możemy go oddać i otrzymać zwrot pieniędzy.

  Aby skorzystać z promocji należy do 30 września 2020 kupić telewizor Philips z technologią Ambilight z rocznika 2020 oraz zarejestrować produkt po zakupie na stronie internetowej producenta.  Jeżeli sprzęt nie spełni oczekiwań, można go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny.

  Promocja obejmuje wszystkie modele wyposażone w technologię Ambilight z 2020 roku –  w tym następcę popularnej serii Performance 8535 oraz wyróżniony nagrodą EISA Best Buy OLED 2020-2021 OLED 805, a także 855 i 935. W promocji biorą udział punkty sprzedaży sieci Media Expert, Euro RTV AGD, Komputronik, Morele, Neonet oraz X-KOM.

  Ambilight jest autorską technologią marki Philips. Jest to zaawansowany system diod LED zamontowanych z tyłu telewizora, które rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Wokół urządzenia powstaje barwna i efektowna poświata, dzięki której ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości, a widzowie mogą poczuć się jak w środku akcji.  Ambilight zapewnia dodatkowe źródło światła, sprawiając, że wzrok widza nie skupia się wyłącznie na jednym jasnym punkcie.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *