Menu
 • Menu

  Inteligentna szczoteczka soniczna – Huawei dba o nasze zdrowie

  Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo jest już w  sprzedaży w Polsce w rekomendowanej cenie 299 zł. Szczoteczka ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej – po połączeniu jej poprzez aplikację Huawei AI Life ze smartfonem z systemem Android, można korzystać z wielu przydatnych funkcji, m.in. podpowiedzi dotyczących prawidłowego szczotkowania zębów.

  Szczoteczka soniczna

  Funkcje dbające o higienę

  Szczoteczka soniczna Lebooo oferuje szereg inteligentnych funkcji, dzięki którym dbanie o higienę jamy ustnej jest prostsze i bardziej komfortowe. Po sparowaniu szczoteczki ze smartfonem, użytkownik może zidentyfikować 6 obszarów oraz 16 przestrzeni, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas codziennej higieny jamy ustnej. Każdorazowe szczotkowanie zostaje zarejestrowane w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu czynności, użytkownik otrzymuje raport prezentujący wyniki szczotkowania oraz spersonalizowane porady. Aplikacja wychwytuje również błędy, na przykład, jeśli szczoteczka jest zbyt mocno dociskana, na smartfonie pojawia się ostrzeżenie. Jest to możliwe dzięki czujnikom nacisku wbudowanym w szczoteczkę, które pozwalają uchronić się przed uszkodzeniami dziąseł i zębów spowodowanych zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki.

  Elegancja i wygoda użytkowania

  Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wyróżnia się eleganckim, matowym wykończeniem. Obudowa jest wodoodporna, a konstrukcja zapobiega nadmiernemu rozpryskiwaniu się pasty i wody podczas szczotkowania. Funkcję zapobiegającą rozpryskiwaniu można uruchomić z poziomu aplikacji Huawei AI Life.

  W pełni naładowana szczoteczka Lebooo pozwala na 90 dni pracy, dzięki czemu nie trzeba się martwić o ładowarkę podczas wyjazdów służbowych lub wakacji. Szczoteczkę można naładować bezprzewodowo dzięki podstawce, a pełne ładowanie zajmuje 8 godzin.

   szczoteczka soniczna

  Tryby pracy i plany pielęgnacyjne

  Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wyposażona jest w 5 trybów pielęgnacji jamy ustnej:

  1. tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej;
  2. tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów;
  3. tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach;
  4. tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach;
  5. tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień.

  Użytkownicy mogą dostosować poziom intensywności każdego z 4 powyższych trybów w aplikacji Huawei AI Life, natomiast tryb personalizacji daje dostęp do 20 planów pielęgnacyjnych. Szczoteczka Lebooo wyposażona jest w zaawansowaną technologię oraz opatentowany magnetyczny rdzeń, który wytwarza wibracje o wysokiej częstotliwości 38 000 razy na minutę, dzięki czemu szczoteczka dociera do trudno dostępnych szczelin i zakamarków między zębami.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *