Menu
 • Menu

  HP Spectre x2 – w Cannes nie tylko filmy

  HP Spectre x2W czasie 14. wizyty na Festiwalu Filmowym w Cannes firma HP Inc. kontynuowała swoją 75-letnią historię innowacji w produkcji filmowej. Tym razem na festiwalu zaprezentowała najnowsze urządzenia, które zmienią sposób, w jaki twórcy i artyści będą projektować i współpracować.

  Firma HP jest znana ze stacji roboczych i monitorów szeroko wykorzystywanych w branży filmowej. Dlatego jej nowe laptopy klasy Premium – Spectre x2, ENVY x360 i ENVY z pewnością zainspirują nowe pokolenie cyfrowych twórców. Wyróżnia je bowiem doskonała wydajność, wyjątkowe wzornictwo i innowacyjność.

  Każdy detal komputerów HP Spectre i ENVY został zaprojektowany tak, aby przesuwać granice kreatywności i uwalniać pokłady nowych możliwości, co pozycjonuje HP w ścisłej czołówce twórców awangardowej innowacji. Śmiałe koncepcje inżynierskie i nowoczesna konstrukcja z pewnością przemówią do pokolenia, które chętnie wykorzystuje technologię „jako środek do wyrażania siebie”.

  Spectre x2, pierwszy luksusowy komputer HP z odłączanym ekranem zaprojektowany pod kątem funkcji Windows Ink oferuje pełen pakiet, w tym precyzyjną kontrolę nad piórem sprawdzoną przez społeczność artystów, która zachwyci cyfrowych twórców. Nowe laptopy ENVY x360 i ENVY zapewniają niespotykaną wydajność, pozwalając użytkownikom pracować, tworzyć i bawić się bez żadnych kompromisów pod względem stylu lub funkcjonalności.

  „Na Festiwalu Filmowym w Cannes najwięksi światowi filmowcy i artyści swoimi dziełami opowiadają wyjątkowe historie. Także nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby inspirować i wyzwalać w użytkownikach pokłady kreatywności” – powiedział Ron Coughlin, szef działu Personal System, HP Inc. „Zaprezentowane w Cannes linie komputerów Spectre i ENVY nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale pomagają twórcom na całym świecie w poszukiwaniu nowych środków wyrazu”.

  Udostępnij

  Jedna odpowiedź do “HP Spectre x2 – w Cannes nie tylko filmy”

  1. Sylwia wlodarczyk pisze:

   Fantastycze, niesamowite,nowe mozliwosci rozwija…naprawde super

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *