Menu
 • Menu

  Dbaj o kondycję z OPPO

  OPPO

  W sprzedaży pojawi się wkrótce  OPPO Band, nowy produkt IoT w portfolio producenta. Urządzenie zostało wyposażone w 1,1-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED, dzięki któremu obraz pozostaje zawsze czytelny, a barwy żywe.

  Opaska zapewnia 12 trybów treningowych, takich jak m.in. bieg na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniu, marsz, jazda na rowerze, pływanie, badminton, krykiet, jazda na rowerze stacjonarnym eliptycznym czy joga. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję stałego monitorowania natlenienia krwi, która co minutę dokonuje pomiaru także podczas snu – opaska posiada funkcję monitoringu nocnego odpoczynku. OPPO Band zapisuje wszystkie treningi w aplikacji HeyTap Health, dzięki czemu użytkownik może sprawdzać swoje postępy i motywować się do dalszych ćwiczeń.

  OPPO

  OPPO Band stanowi również uzupełnienie smartfona – za pomocą opaski użytkownik może odbierać wiadomości i powiadomienia o połączeniach przychodzących, sterować odtwarzaniem muzyki, a nawet odszukać swój telefon. Opaska ma wydajny, energooszczędny procesor oraz pojemną baterię o mocy 100 mAh, którą można naładować w ciągu zaledwie 1,5 godziny. Najnowsza opaska OPPO wytrzymuje nawet do 12 dni na jednym ładowaniu baterii. ATM5 sprawia, że nie trzeba się również bać wejść z nią do wody nawet do głębokości 50 m. Opaska ma wymiary 40,4 x 17,6 x 11,45 mm, waży 10,3 g, dostępna będzie w kolorze czarnym.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *