Menu
 • Menu

  Ciągły monitoring – Kamera Aurora

  Kamera Aurora przechwyci każdy obraz w krystalicznie czystej rozdzielczości 1080p oraz uchwyci go w kolorze nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Dzięki dwukierunkowemu systemowi dźwięku, nie tylko usłyszymy domowników, ale również  możemy komunikować się z nimi poprzez mikrofon we własnym smartfonie.

  Pamięć 16 GB wystarcza ma zapisanie całotygodniowych nagrań w wysokiej rozdzielczości.

  Kamera Aurora

  Kamera Aurora

  Wyjątkowa konstrukcja w kształcie trójkąta i bezpłatne akcesoria dołączone do zestawu, umożliwiają montaż na płaskiej przestrzeni, podłożu magnetycznym, stojaku tripod a nawet na ścianie lub pod sufitem. Aurora obejmie zasięgiem każdy fragment domu.

  Za pomocą aplikacji Aurora można konfigurować kamerę w trzech prostych krokach, bez konieczności użycia laptopa. Ma konfigurowalne strefy wykrywania ruchu oraz nagrywanie określonych scenariuszy zdarzeń w zaznaczonym obszarze obrazu wraz z natychmiastowym wysłaniem powiadomienia do użytkownika.

  – Włączamy Aurorę do naszej oferty, ponieważ chcemy zaoferować użytkownikom bardziej dopracowane rozwiązanie cyfrowe, które zasłuży na miano kompana sieciowegokomentuje Bill Su, AVP działu Zyxel Smart Living Business Unit Wraz z kamerą Aurora i kompleksową aplikacją mobilną udostępniamy klientom możliwość monitorowania całego domu, a także ułatwiamy i optymalnie upraszczamy ich cyfrowe życie.

  Aurora jest kompatybilna z systemem Synology NVR oraz rozwiązaniem Surveillance Station, które udostępnia jej użytkownikom skalowalny system magazynowania z opcją współpracy z publiczną chmurą, funkcją zarządzania z komputera, inteligentną analizą wideo oraz podglądem z wielu kamer na raz.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *