Menu
 • Menu

  Światowy lider inżynierii cyfrowej rozszerza działalność i rozpoczyna rekrutację w Polsce

  Nagarro jest światowym liderem w dziedzinie inżynierii cyfrowej, oferującym pełen zakres usług, w tym cyfrową inżynierię produktu, handel elektroniczny, zarządzanie doświadczeniem klienta, rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI) i uczeniu maszynowym (ML), rozwiązania w chmurze, technologie immersyjne, rozwiązania IoT i doradztwo w zakresie systemów ERP nowej generacji. Nagarro wspiera swoich klientów w budowaniu organizacji innowacyjnych i zorientowanych na technologie cyfrowe poprzez przedsiębiorczość i elastyczne podejście, skupiając się przy tym na dostarczaniu przełomowych rozwiązań.

  Nagarro

  Oprócz innowacyjności i atrakcyjnego portfolio produktów, spółka wyróżnia się troskliwym, zorientowanym na ludzi podejściem. Nagarro zatrudnia ponad 16.000 osób w 30 krajach i stale się rozwija. Obecnie firma powiększa swój oddział w Warszawie, z zamiarem podwojenia liczby pracowników do końca tego roku. Nagarro poszukuje doświadczonych specjalistów z całego kraju, którzy przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa na terenie Polski.

  Firma Nagarro posiada w swoim portfolio liczne projekty wdrażane we współpracy ze znanymi markami, renomowanymi korporacjami blue chip czy kluczowymi graczami w wiodących na świecie branżach.

   

  „Jesteśmy podekscytowani perspektywą rozwoju naszego zespołu w Polsce. Jestem przekonana, że nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z talentem i profesjonalizmem polskich specjalistów z branży IT, przyniesie spektakularne efekty. Nasze dotychczasowe obserwacje potwierdzają, że polski rynek ma duży potencjał rozwoju. Szukamy programistów, którzy są otwarci na poszerzanie swoich kompetencji. Nasze globalne i unikalne projekty są do tego doskonałą okazją. Chcemy, aby nasi współpracownicy byli niezależni, brali odpowiedzialność za własny rozwój oraz byli częścią społeczności, która łączy najlepszych profesjonalistów.” – komentuje Wioletta Woźniak, Recruitment Specialist & Site Manager.

  Nagarro

  Obecnie Nagarro rekrutuje na terenie Polski deweloperów oprogramowania z doświadczeniem. Będą oni mieli możliwość dalszego rozwijania swojej kariery i uczestnictwa w rozwoju warszawskich oddziałów firmy Nagarro.

  Motto firmy – „troska” to więcej niż tylko chwytliwy slogan. To manifest Nagarro, który odzwierciedla specyficzny charakter jej kultury korporacyjnej, zorientowanej na ludzi z mocnym naciskiem na etyczne działanie. Troska to siła, która kieruje Nagarro jako spółką globalną. Podstawa kultury firmy są integracja i różnorodność: każdy pracownik jest ceniony niezależnie od miejsca pochodzenia czy stanowiska. Firma Nagarro na całym świecie angażuje się w liczne inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności skoncentrowane na kwestiach dotyczących zdrowia, środowiska naturalnego, równości płci, różnorodności i równowagi między z życiem prywatnym i zawodowym.

  „Wierzę, że Nagarro ma ogromny potencjał rozwoju w Polsce. Szukamy specjalistów z całego kraju, oferując im możliwość wyboru trybu pracy: zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej w naszym biurze w Warszawie. Work-life balance nie jest dla nas tylko chwytliwym sloganem. To nasz styl bycia. W Nagarro zapewniamy naszym zespołom pełną swobodę w kształtowaniu sposobu pracy i zachęcamy pracowników do wyznaczania własnych ścieżek rozwoju zawodowego. „Weź odpowiedzialność za własną karierą zawodową” to dla nas nie tylko motto. Zachęcamy pracowników, aby byli odważni, kreatywni, przedsiębiorczy, zwinni i odpowiedzialni. Dajemy im poczucie sprawczości, jednocześnie wspierając i zachęcając ich do wyjścia ze swojej strefy komfortu i osiągania sukcesów.” – mówi Andrei Doibani, Service Region Eastern Europe Custodian w firmie Nagarro.

  Nagarro

  Więcej informacji na temat wartości wyznawanych w firmie Nagarro i aktualne informacje są dostępne na stronie kariera. Szczegółowe informacje na temat aktualnych rekrutacji są również dostępne na profilu spółki w serwisie LinkedIn.

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z:

  Alina Vicol, Communications Manager

  alina.vicol@nagarro.com

  Dowiedz się więcej o Nagarro:

  https://www.nagarro.com/careers/poland

  https://www.linkedin.com/company/nagarro

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *