Menu
 • Menu

  Rodzinny Lexus z 7 miejscami

  Lexus ma dobrą wiadomość dla rodzin, jego sztandarowy model SUV-a RX będzie dostępny w wersji RX L, oferującej więcej przestrzeni i trzy rzędy foteli. RX 20 lat temu zapoczątkował rozwój segmentu luksusowych crossoverów i od tej pory królował w nim jako najpopularniejszy luksusowy SUV na rynku amerykańskim. Zachowując stylową sylwetkę, modele RX 350L i RX 450hL mogą zabierać na pokład siedem osób.

  Wraz z nowymi modelami RX L, kierowcy Lexusów zyskują możliwość posiadania samochodu z trzema rzędami foteli, nie rezygnując ze zgrabnej sylwetki nadwozia i dobrej manewrowości, do której dawno przywykli. Dzięki przemyślanej konstrukcji, Lexus wydłużył tylną część samochodu o 110 mm, a także zwiększył kąt nachylenia tylnej szyby w stosunku do modelu pięciomiejscowego, zapewniając pasażerom trzeciego rzędu siedzeń dużą ilość miejsca nad głową, a jednocześnie odpowiednią ilość przestrzeni bagażowej.

  Łatwy dostęp do miejsc w trzecim rzędzie zapewnia możliwość przesuwania foteli drugiego rzędu w przód po pociągnięciu dźwigni.

   

   

  Udostępnij

  2 odpowiedzi na “Rodzinny Lexus z 7 miejscami”

  1. przyciemnienie.pl pisze:

   Bardzo spodobała mi się linia nadwozia Lexusa jak i samo wnętrze widać tutaj że nic nie zostało pozostawione przypadkowi nawet mogę się pokusić o stwierdzenie że mógłbym nie wychodzić z auta.

  2. Fabiann23 pisze:

   Lexus zawsze potrafił zrobić genialne auto i bardzo poprawne. Bardzo dobry wpis i merytoryczny.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *