Menu
 • Menu

  MyKronoz – czyli smartwatch hybrydowy

  smartwatch hybrydowy

  Trudno mieć coś bardziej “pod ręką” niż zegarek. Właśnie ta cecha sprawia, że smartwatche stały się popularne. Przy coraz większych smartfonach inteligentne zegarki stają się ich niemal nieodłącznym kompanem, pozwalającym na swobodną kontrolę często wykorzystywanych funkcji telefonu.

   

  Współczesne telefony są coraz większe. Z jednej strony duże ekrany sprawiają, że odczytywanie treści, szczególnie tych multimedialnych, jest bardziej przyjemne, z drugiej jednakże same urządzenia stały się mniej poręczne niż ich kuzyni sprzed kilku lat. I tu z pomocą przychodzą smartwatche.

  Muzyka pod kontrolą

  Sięganie do kieszeni po niemal 6-calową bestię, za każdym razem gdy chcemy np. przełączyć ścieżkę w Spotify nie brzmi jak wygodne używanie telefonu. O ile prościej jest po prostu dokonać tego samego na niewielkim ekranie zegarka. Często niedoceniana, a niezwykle przydatna funkcja smartwatchy związana z kontrolowaniem muzyki z uruchomionego na telefonie odtwarzacza to naprawdę znacząca zaleta, będąca jedną z cech modeli z serii ZeTime.

  Zdrowie pod kontrolą

  Nie tylko popularne opaski fitness, ale także smartwatche potrafią być dobrym kompanem podczas treningu. Pomiar tętna pozwala na kontrolowanie wysiłku podczas biegu czy ćwiczeń na siłowni. Tym samym smartwatche udostępniają nam informację o zmęczeniu… lub zdenerwowaniu. Wizualnie pasujące bardziej do sali konferencyjnej niż siłowni smartwatche hybrydowe z serii ZeTime mogą pełnić także funkcję ostrzegania przed zbyt wysoką aktywnością serca. Wygodnie i cały czas pod ręką.

  MyKronoz – sen pod kontrolą

  Pod koniec dnia również nie warto zdejmować smartwatcha. Urządzenia te posiadają możliwość monitorowania snu, co pozwala nie tylko prześledzić naszą aktywność senną, ale także dopasować budzenie, do odpowiedniej fazy snu w taki sposób, byśmy budzili się bardziej wyspani.

  Smartwatche ZeTime są dostępne na rynku w cenie ok. 870 zł.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *