Menu
 • Menu

  Kup aparat Panasonic LUMIX G100 w przedsprzedaży i odbierz prezent za złotówkę!

  W ofercie marki Panasonic pojawił się dedykowany vlogerom i kreatywnym twórcom nowy model aparatu z wymienną optyką LUMIX G100. Trwa właśnie promocja, dzięki której do zakupu aparatu dołączany jest rejestrator obrazu HV-HCA14 za 1 zł.

  LUMIX G100 ma wszystko, czego potrzeba, aby nagrywać vlogi w doskonałej jakości 4K/30p i FHD/60p – nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Aparat jest lekki i kompaktowy. Połączenie stabilizacji obiektywu i 5-osiowej stabilizacji aparatu LUMIX sprawia, że drgania nie występują, nawet kiedy operator jest w ruchu, a technologia OZO Audio marki Nokia zapewnia czysty i żywy dźwięk bez konieczności korzystania z zewnętrznego mikrofonu.

  LUMIX G100 integruje łączność Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki dedykowanemu przyciskowi szybko przesyła filmy oraz zdjęcia do smartfona, umożliwiając udostępnianie ich w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji LUMIX Sync na iOS i Androida.
  To doskonały wybór dla wideoblogerów, dzielących się swoją codziennością z innymi.

  Panasonic LUMIX G100

  Tylko teraz przy zamówieniu aparatu LUMIX G100 w przedsprzedaży na www.beiks.com, www.fotoplus.pl oraz www.cyfrowe.pl możesz odebrać zestaw z rejestratorem obrazu HV-HCA14 za 1 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *