Menu
 • Menu

  Huawei Mate Xs dostępny w Polsce

  9999 PLN – tyle trzeba będzie zapłacić za drugi składany smartfon w rodzinie Huawei, który od 16 marca br, będzie do nabycia w Polsce. Zakupu można dokonać w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym www.huawei.pl

  Huawei Mate Xs

  Smartfon Huawei Mate Xs obsługuje łączność 5G NSA oraz SA, a także funkcję inteligentnego wyboru sieci. Funkcja ta automatycznie wybiera optymalną sieć na podstawie siły sygnału, gwarantuje stabilne połączenie i prędkość pobierania danych. Niezwykle płynne działanie zapewnia procesor Kirin 990 (5G) SoC. Układ został oparty na innowacyjnej architekturze Da Vinci, przez co wydajność pracy Mate Xs może być nawet 6 razy wyższa, a efektywność energetyczna 8 razy wyższa niż w przypadku innych rozwiązań dostępnych na rynku. Kirin 990 (5G) korzysta z 16-sto rdzeniowego procesora graficznego Mali-G76 GPU.

  Huawei Mate Xs

  Smartfon został wyposażony w składany, 8” wyświetlacz FullView, który pozwala na korzystanie z urządzenia jak z tabletu. Główny ekran przed rozłożeniem ma przekątną 6,6”, drugi – 6,38”. Dzięli wykorzystaniu materiałów wykorzystywanych w przemyśle lotniczym i dwuwarstwowej strukturze polimerowej, obrazy wyświetlane na elastycznym ekranie smartfona wyróżniają się najwyższą, nasyceniem kolorów i jasnością. Funkcja Multi-Window wirtualnie dzieli rozłożony ekran 8” na dwa niezależne obszary robocze, a użytkownik może na przykład pracować z dokumentami i prowadzić rozmowę na czacie bez przełączania okien pomiędzy aplikacjami. Funkcja Multi-screen Collaboration pozwala na przesyłanie plików między smartfonem opartym na Androidzie i laptopem korzystającym z oprogramowania Windows. Funkcja ta umożliwia również sterowanie obydwoma urządzeniami z jednego wyświetlacza.

  Huawei Mate Xs

  Aparat fotograficzny Huawei Mate Xs został wyposażony w system czterech obiektywów SuperSensing Leica Quad Camera, ułożonych pionowo wzdłuż bocznego paska smartfona. Aparat składa się z obiektywu głównego 40 MP, ultraszerokokątnego 16 MP, teleobiektywu 8 MP i obiektywu 3D Depth Sensing Camera z wykrywaniem głębi. System kamer obsługuje optyczną stabilizację obrazu OiS i stabilizację obrazu opartą na sztucznej inteligencji i umożliwia wykonywanie zdjęć z 30-sto krotnym zoomem hybrydowym. Czułość ISO wynosi 204800, przez co użytkownik może cieszyć się wysoka jakością zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

  Opracowanie: Jarosław Adkowski

  Zdjęcia: materiały prasowe   

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *