Menu
 • Menu

  Zbita szybka w iPhone 8? Wymień ją bez wychodzenia z domu

  Segment premium, do którego od samego początku należą urządzenia iPhone, charakteryzuje się zastosowaniem najwyższej jakości komponentów oraz wzorowym wykończeniem. iPhone 8 wpisuje się w tę regułę – wyświetlacz na etapie produkcji pokryto wytrzymałą osłoną Corning Gorilla Glass. Apple chwali się, że urządzenie jest w pełni gotowe do użytku od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo zastosowania solidnego zabezpieczenia pęknięta szybka to problem, który może jednak przytrafić się właścicielom tych telefonów.

  Zbita szybka w iPhone

  Stało się… Pęknięta szybka w iPhone 8 – co zrobić?

  Pęknięcie szybki spowodował moment nieuwagi czy zwykły pech? Po fakcie nie ma to już większego znaczenia. Istotne jest to, co można zrobić, by zminimalizować skutki uszkodzenia.

  Sprawdź działanie ekranu i modułu dotykowego. Prawidłowe wyświetlanie obrazu i przetwarzanie dotyku to znak, że wymiana szybki iPhone 8 okaże się wystarczającą, znacznie mniej kosztowną naprawą, która ze stuprocentową skutecznością zrewitalizuje Twoje urządzenie.

  Postawienie na naprawę wysyłkową pozwoli Ci zaoszczędzić czas i jednocześnie uzyskać pewność, że ekran Twojego egzemplarza kwalifikuje się do regeneracji. Wyświetlacz musi być nie tylko sprawny, ale też oryginalny. Jeśli telefon został zakupiony z drugiej ręki, samodzielna weryfikacja pochodzenia panelu może okazać się niemożliwe.

  AppleFix bezpłatnie sprawdzi dla Ciebie matrycę przed przystąpieniem do naprawy. Wymiana szybki iPhone 8 jest niemożliwa w przypadku nieoryginalnych zamienników – na ich niższą cenę składa się zasadnicza różnica konstrukcyjna: matryce tego typu są trwale zintegrowane z szybką i nie ma możliwości ich rozdzielenia.

  Zamawiając usługę w serwisie nie ryzykujesz, że wydasz pieniądze na naprawę, której nie można wykonać. W takiej sytuacji zapłacisz jedynie za przesyłkę zwrotną.

  Nadanie paczki do AppleFix zawsze będzie dla Ciebie bezpłatne. Na wskazany adres skierujemy kuriera z gotową etykietą nadawczą, byś nie musiał zawracać sobie głowy formalnościami i szukaniem sprawnej drukarki.

  Zadbaj jedynie o bezpieczne zapakowanie urządzenia. Przesyłka w obie strony objęta jest ubezpieczeniem, ale przezorność podczas pakowania pozwoli uniknąć frustracji związanej z ewentualnym procesem reklamacji.

  Naprawa na odległość oszczędza więcej czasu niż myślisz. Zamawiasz usługę z domu, bez szukania w okolicy serwisu, który tak części, jak i niezbędny sprzęt będzie mieć do dyspozycji od ręki.

  https://applefix.pl/serwis-iphone-8/ wymiana szybki iPhone 8 to kwestia maksymalnie jednego dnia roboczego na realizację naprawy i przeważnie po około jednym dniu na transport w każdą stronę.

  Ty za to nie musisz się gdziekolwiek transportować, by oddać telefon do naprawy. Tak prozaiczna sprawa potrafi kosztować sporo niepotrzebnego zachodu. Koszty paliwa, problemy z parkingiem, poleganie na komunikacji miejskiej czy wreszcie oczekiwanie w kolejce – wysyłkowa wymiana szybki iPhone 8 pozwoli Ci to wszystko ominąć.

  Jak uchronić szybkę przed uszkodzeniem?

  Sprawdzony sposób z zastosowaniem jeszcze jednej warstwy ochrony doskonale zdaje egzamin. Rozwój techniki sprawił, że telefon z kolejną szybką nie podwoi swojej grubości, za to znacznie podwyższy odporność na uderzenia.

  Folia ochronna

  Folia ochronna to najbardziej podstawowy wariant ochrony. Odznacza się największą łatwością montażu, ale też najmniejszą grubością, przez co zabezpiecza panel głównie przed zarysowaniami.

  Szkło hartowane

  Szkło hartowane jest bardziej kruche, co przekłada się na wyższą podatność na ukruszenia czy pęknięcia. Jest jednak grubsze, dzięki czemu najlepiej chroni sam ekran. Wybierając tę opcję zwiększasz prawdopodobieństwo, że ewentualny upadek nie uszkodzi wyświetlacza.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *