Menu
 • Menu

  Słuchawki, w których słuchając muzyki nie stracisz kontaktu z otoczeniem

  słuchawki AftershokzSłuchanie muzyki to nawyk wielu ludzi. Nic w tym złego, a wręcz przeciwnie – niesie to za sobą wiele korzyści. Muzyka może chociażby pozwolić nam się zrelaksować lub zmotywować do działania. Ta druga cecha często wykorzystywana jest przez sportowców. Bieganie ze słuchawkami nie jest jednak bezpieczne jednak potrzeby są po to, żeby je zaspokajać.

  Naprzeciw temu problemowi wychodzi firma Aftershokz – producent słuchawek, w których słychać zarówno muzykę jak i otoczenie. Wszystko dzięki technologii przewodnictwa kostnego.

  Słuchawki używają kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego.

  Jak to wygląda w rzeczywistości?

  Słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej i dźwięk przekazywany jest przez drgania, a ucho całkowicie odsłonięte. Producent nie zapomniał dopracować szczegółów. Przede wszystkim giętki pałąk sprawia, że ich konstrukcja pozwala na dostosowanie do każdej głowy i są bardzo lekkie. Przycisk wielofunkcyjny pozwala chociażby na odbieranie połączeń telefonicznych.

  Słuchawki są bezprzewodowe, więc znikają wszelkie problemy związane z kablem. Stworzone z myślą o sportowcach znajdują wiele zastosowań podczas codziennego użytkowania między innymi wśród kierowców lub mam, które na spacerze słyszą zarówno dziecko jak i otoczenie.

  słuchawki Aftershokz

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *