Menu
 • Menu

  Słuchawki dla sportowców, czyli LAMAX Tips1

  Słuchawki bezprzewodowe to bardzo wygodne urządzenia. Dzięki technologii Bluetooth w tego typu urządzeniu nie musimy przejmować się kablem, którym podłączamy tradycyjne słuchawki. Noszenie takich słuchawek jest przede wszystkim bardziej komfortowe. Jeśli więc rozglądasz się za nowym urządzeniem do słuchania muzyki Lamax Tips1 mogą być idealnym wyborem. 

   

  Wykonanie słuchawek LAMAX Tips1

  Lamax Tips1 to bezprzewodowe słuchawki, które zaskakują swoją lekkością i rozmiarem. Słuchawki wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego, każdy element jest świetnie spasowany, a całość charakteryzuje się solidnością wykonania. Końcówki słuchawek połączone są ze sobą kablem, co oznacza, że Tips1 nie są przedstawicielem gatunku słuchawek TrueWireless. 

  Słuchawki dla sportowców, czyli LAMAX Tips1

  Słuchawki dla sportowców, czyli LAMAX Tips1

  Wygląd 

  Na prawej słuchawce znajdziemy całe centrum sterowania zestawem – pilot. Umieszczone zostały tutaj trzy przyciski funkcyjne, z czego dwa służą do regulacji głośności oraz zmiany utworów, zaś jeden do odtwarzania muzyki bądź odbierania i kończenia połączeń. Na pilocie znalazł się również mikrofon. To właśnie tutaj znalazł się również akumulator. Słuchawki są dostępne w jednej kolorystyce – czarno-turkusowej. 

   

  Słuchawki Lamax Tips1 w praktyce

  Same słuchawki śmiało można określić mianem pchełek, a to głównie ze względu na ich mały rozmiar. Słuchawki są ledwo widoczne kiedy znajdują się w uszach. Mimo ich małego rozmiaru dobrze izolują dźwięki zewnętrzne, dlatego też słuchanie muzyki podczas spaceru przez miasto lub w komunikacji miejskiej powinno odbywać się bez zakłóceń. Słuchawki świetnie sprawują się również podczas uprawiania sportu. Z powodzeniem będziecie mogli z nich korzystać na siłowni czy podczas biegu. 

   

  Dźwięk

  Mimo swojego niewielkiego rozmiaru słuchawki LAMAX Tips1 potrafią zaskoczyć dźwiękiem. W słuchawkach wykorzystano przetworniki, które naprawdę potrafią grać. Tips1 oferują czysty dźwięk. Mocno podkreślone niskie tony mogą sprawić, że słuchawki przypadną do gustu osobom, które lubią bardziej ostrzejsze brzmienia. Wysokie tony są tutaj obecne, a bardzo ważne jest to, że nie są one zagłuszane przez basy. Dźwięk jest dynamiczny i bardzo dobrze zbalansowany. Słuchawki świetnie odnajdują się we wszystkich gatunkach muzycznych. Kwestia dźwięku wypada tutaj bardzo dobrze. 

  Jakość rozmów w słuchawkach Tips1 jest dobra. Nie występują żadne zniekształcenia. Prowadzenie rozmów przy pomocy słuchawek LAMAX jest komfortowe. 

  Akumulator 

  Słuchawki LAMAX Tips1 posiadają akumulator o pojemności 60 mAh. Taka bateria pozwala na około 5 godzin słuchania muzyki. Jest to zadowalający wyniki. Ładowanie odbywa się przy pomocy kabla microUSB ukrytego pod plastikową zaślepką przy pilocie. Jeśli chcemy w pełni naładować słuchawki Tips1 zajmie nam to około dwóch godzin. 

   

  Podsumowanie testu słuchawek Lamax Tips1

  LAMAX Tips1 to słuchawki, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że nie są urządzeniem mogącym zaoferować coś więcej niż przeciętnej klasy dźwięk. Jest zupełnie inaczej, ponieważ Tips1 to słuchawki grające bardzo dobrze, lepiej niż niektóre droższe modele konkurencji. Do tego całość wykonana jest bardzo solidnie. W cenie 199 złotych jest to bardzo dobra propozycja. 

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *