Menu
 • Menu

  Perełka od Woo Audio na polskim rynku

  Woo AudioWoo Audio to amerykańska firma, działająca od 2004 roku, która jest zdecydowanym liderem na światowym rynku audiofilskich perełek. Obecnie Polska jest jednym z dwóch krajów w Europie, do którego dzięki firmie MIP trafiają produkty WooAudio.

  Za sukces firmy odpowiadają dwaj główni inżynierowie Wei i Zhi Dong. Mają oni za sobą ponad 60 lat konstruowania i budowania wysokiej jakości wzmacniaczy. Duet uzupełnia Jack Woo, dyrektor techniczny i główny manager. Dzięki tym trzem osobom Woo Audio osiągnęło zdecydowany sukces.

  Woo Audio – sukces tkwi w szczególe

  Woo Audio specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wzmacniaczy lampowych, ale stale rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia. Każdy model dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Montaż wykonywany jest z autorskich komponentów, na miejscu – w Nowym Jorku. Wszystko po to, aby sprostać bardzo rygorystycznym normom Woo Audio. Dodatkowo klient może wykupić pakiet pozwalający na indywidualne dobranie sprzętu pod kątem swoich potrzeb. W skład takich pakietów mogą wchodzić na przykład lepsze lampy.

  Woo Audio WA8 Eclipse

  „Customers come to us to expect nothing but the best” – te słowa Jacka Woo zapewniają o jakości produktów. Możemy być pewni, że otrzymamy od firmy produkt najwyższej klasy, który jest wart zapłaconych pieniędzy. Woo Audio WA8 Eclipse to pierwszy na świecie lampowy wzmacniacz słuchawkowy zasilany bateryjnie.

  Pracuje w klasie A i posiada wbudowany DAC 24bit/384 kHz w celu ułatwienia współpracy z urządzeniem źródłowym. Dzięki wysokiej mocy WA8 Eclipse jest zdolny do napędzenia słuchawek najwyższej klasy high-end o impedancji 8-600 Ohm, zostawiając jeszcze trochę zapasu. Bardzo niewielka ilość zniekształceń i szumów sprawia, że jest to idealny partner dla słuchawek typu IEM.

  Woo Audio WA6

  Woo Audio WA6 produkowany jest od ponad dekady. Ciągle jest ulepszany, aby spełnić wymagania użytkowników.

  „Woo 6 to wzmacniacz atrakcyjny zarówno od strony wizualnej, jak i użytkowej. Z łatwością wysteruje każde słuchawki i z wieloma zagra bardzo satysfakcjonująco. Brak mu nuty czarownego powabu, ale ma drajw i czystość brzmienia. Do muzyki rockowej nada się najlepiej, a rozrywkowa i klasyczna również pozwolą się słuchać z dużą dawką satysfakcji. Zbierając to wszystko pospołu, cena wydaje się niewygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania i prezencję”.

  Woo Audio WA7

  Woo Audio WA7 to wzmacniacz lampowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym. W niewielkiej obudowie znajdziemy potężny dźwięk, który zaskoczy nawet najbardziej wyszukanych znawców tematu. Poradzi sobie również z bardzo wymagającymi audiofilskimi słuchawkami. Do kupienia w opcji z zasilaczem liniowym bądź lampowym.

  Woo Audio WA22

  Woo Audio WA22 to zbalansowany od wejścia do wyjścia wzmacniacz słuchawkowy. Najwyższej klasy porty zbalansowane na wejściu, najlepsza technologia, klasa wzmacniacza “A” i zbalansowane porty na wyjściu słuchawkowym. Wygląd także zasługuje na uwagę. Piękne barwy lampy z powodzeniem zastąpią kominek w zimowe wieczory.

  Lampowe brzmienie

  To tylko mała część oferty Woo Audio, producenta doskonałych urządzeń, które zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających melomanów i audiofilów. Lampowe brzmienie przekona każdego, kto chociaż raz go przetestuje. Produkty Woo Audio można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce.

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *