Menu
 • Menu

  LG – V60 ThingQ 5G – Nagrywanie w 8K i studyjna jakość dźwięku

  Najnowszy smartfon firmy LG – V60 ThingQ 5G – umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K, a dzięki czterem mikrofonom można nagrywać dźwięk w jakości studyjnej, gotowy jest też do współpracy z siecią 5G w oparciu o aktualną infrastrukturę dostępną u operatorów sieci w Polsce.

  LG – V60 ThingQ

  Smartfon posiada baterię o pojemności 5000 mAh, pozwalającą na dłuższe korzystanie z zarówno 6,8” wyświetlacza OLED oraz dodatkowego ekranu LG Dual Screen. Aby umożliwić maksymalną prędkość przesyłania danych i swobodne korzystanie z sieci 5G, smartfon LG V60 ThingQ został wyposażony we flagowy procesor firmy Qualcomm, Snapdragon 865 Mobile Platform oraz modem 5G Snapdragon X55.

  Filmy 8K – wyglądające jak z profesjonalnej kamery

  LG V60 ThinkQ 5G jest pierwszym urządzeniem LG, które nagrywa filmy 8K, wyglądające jak wykonane za pomocą profesjonalnej kamery. Główny aparat o rozdzielczości 64 MP, współdziałający z matrycą czujników ToF (Time od Flight), umożliwia wykonywanie ostrych i jasnych zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych, a drugi aparat z matrycą 13 MP i obiektywem szerokokątnym pozwala rejestrowanie szerszych ujęć. Przedni aparat ma 10 MP.

  Zarówno w smartfonie, jak i w module z dodatkowym ekranem, zastosowano wyświetlacze 6,8” OLED FHD+ o formacie 20,5:9 . Dzięki temu możliwe jest podwojenie dostępnej powierzchni ekranu, co ułatwia pracę wielozadaniową oraz zwiększa satysfakcję satysfakcję z gier oraz rozrywki. Użytkownicy mogą też na dodatkowym ekranie skonfigurować 2,1” zewnętrzny wyświetlacz modułu LG Dual Screen, tak, aby były na nim stale widoczne najważniejsze informacje lub ustawić automatyczne wyłączanie po 10 sekundach.

  LG – V60 ThingQ

  LG – V60 ThingQ

  Voice Bokeh – wyodrębnia głosy użytkowników z odgłosów tła

  Cztery zupełnie nowe, wysokiej klasy mikrofony umożliwiają nagrywanie dźwięków dochodzących z różnych kierunków,  tym samym uzyskanie realistycznych efektów audio niezależnie od otoczenia. W urządzeniu jest też dostępna funkcja Voice Bokeh, która wyodrębnia głosy użytkowników z odgłosów tła, dzięki czemu twórcy mogą skupić się na pierwszym planie, redukując jednocześnie nadmierne szumy. Smarfon jest też wyposażony w procesor dźwięku LG 3D Sound Engine, który po raz pierwszy został użyty w telewizorach OLED firmy LG.

  Dostępna pamięć RAM to 8GB, 128 lub 256 GB pamięci ROM  oraz karta microSD  (maksymalnie do 2 TB).

  Opracowanie: Jarosław Adkowski

  Zdjęcia: materiały prasowe  

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *