Menu
 • Menu

  Kernau – Pralka idealna

  Dobrą pralkę charakteryzuje przede wszystkim minimalne zużycie i maksymalna efektywność prania. Polska marka Kernau oferuje pralkę KFWM 856142, sprzęt niezwykle innowacyjny, energooszczędny i ekologiczny.

  Nowy model z pewnością zostanie doceniony przez użytkowników lubiących praktyczne urządzenia.

  Pralka jest bardzo wygodna w obsłudze, do dyspozycji jest 15 programów, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Nowy model Kernau idealnie sprawdzi się wielu z nas, zadowolone będą osoby zarówno zapracowane, jak i wymagające, np. alergicy. Sprzęt jest również bezpieczny dla dzieci.

  Innowacyjność KFWM 856142

  Wysoka jakość użytych materiałów, precyzyjne wykończenie i wyjątkowa struktura bębna pralki wpływają na efektywne działanie sprzętu. Model został wyposażony w system ECO LOGIC, który wyraźnie zmniejsza użycie energii, nawet o 50 %. Jeżeli pralka będzie częściowo załadowana, to sprzęt automatycznie dostosowuje wszystkie parametry. Pozwala to na optymalną redukcję zużycia wody i prądu, a także skrócenie czasu prania przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

  Model posiada również system ACTIVE SPRAY, dzięki któremu strumień wody pod ciśnieniem kierowany jest wraz z detergentem bezpośrednio na pranie. Wstępne rozpuszczenie środka piorącego dodatkowo skraca cykl prania i minimalizuje pobór energii.

  Funkcja opóźnionego startu jest to kolejna zaleta pralki, dzięki niej możemy uruchomić sprzęt w konkretnym momencie, np. podczas korzystnej taryfy za energię elektryczną.

  Bezpieczeństwo

  Marka Kernau nie zapomniała o alergikach, nowy model wyposażony został w inteligentną funkcje ANTI ALERGIC. Skutecznie usunie co najmniej siedem alergenów i cztery rodzaje bakterii podczas każdego prania, poświadcza to międzynarodowy certyfikat Allergy UK.

  Rodzice będą zadowoleni z programu dedykowanemu praniu dziecięcych ubranek, który chroni przed wystąpieniem podrażnień u dzieci. Istotnym elementem jest także blokada rodzicielska, która stanowi zabezpieczenie przed bezpośrednim uruchomieniem i wyłączeniem sprzętu.

  Komfort i cisza

  Marka Kernau zapewniła również wygodę użytkowania, przejrzysty wyświetlacz LCD zapewnia intuicyjne ustawienie wszystkich parametrów prania. Wyprofilowana obudowa ściany bocznej w kształcie bumerangu tłumi drgania, przekłada się to na cichą pracę i stabilność podczas wirowania.

  Bardzo komfortowym programem jest tryb nocny, w którym rytm obrotów staje się maksymalnie cichy, a odprowadzenie wody i odwirowywanie następuje nawet po 10 godzinnym trybie uśpienia.

  Dodatkowo pralka samodzielnie zapobiega tworzeniu się nadmiernej ilości piany, a także wyposażona została w system antywypływowy, wskaźnik odcięcia wody oraz wskaźnik czyszczenia filtra.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *