Menu
 • Menu

  Huawei Watch GT Active – zegarek dla aktywnych

  Huawei zaprezentował w Paryżu nowy zegarek Huawei Watch GT Active – multisportowy smartwatch przygotowany specjalnie dla ludzi aktywnych sportowo. Zegarek w połączeniu z aplikacjami i akcesoriami Huawei pozwala cieszyć się ekosystemem, który umożliwia bardziej kompleksowe monitorowanie i budowanie sportowej formy. Huawei Watch GT Active działa na jednym ładowaniu baterii do 2 tygodni, a przy aktywnych funkcjach sportowych do 22 godzin. Smartwatch funkcjonuje w oparciu o potrójny system satelitarny, dzięki czemu geolokalizacja i mierzenie trajektorii ruchu jest dokładniejsze, a rejestrowane tempo aktywności bliższe rzeczywistemu.

  Dla biegaczy, pływaków i zdobywców szczytów

  Huawei Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach. Zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg niezbędnych parametrów takich jak dystans, tempo, tętno oraz spalone kalorie. Zainstalowany w zegarku żyroskop i barometr wskaże użytkownikowi nie tylko wysokość na jakiej się znajduje, pomoże także prognozować zmiany pogody. Smartwatch jest wodoodporny. Wytrzymuje zanurzenie do głębokości 50 metrów.

  Huawei Watch GT Active dostarcza spersonalizowane plany treningowe. Użytkownik może również skorzystać z trybu triatlonu, który obsługuje pływanie, jazdę na rowerze i bieganie, zapewniając możliwość rejestrowania kompletnych danych treningu, w tym zmianę rodzaju aktywności.

  Tętno pod kontrolą i inteligentne statystyki snu

  Huawei Watch GT Active może stale monitorować tętno. Pomaga w tym samouczący się algorytm, który wykorzystuje technologia monitorowania tętna HUAWEI TruSeen™ 3.0. Jeśli zegarek wykryje zaburzenia tętna, zawibruje, aby ostrzec użytkownika. Jednocześnie zsynchronizuje dane z smartfonem oraz aplikacją Huawei Health.

  Huawei Watch GT Active wykorzystuje technologię monitorowania snu Huawei TruSleep™ 2.0 – stworzoną we współpracy z Harvard Medical School CDB Center. Pozwala ona na dokładne monitorowanie czasu snu oraz identyfikowanie wskaźników (głęboki sen, lekki sen). Smartwatch identyfikuje typowe problemy związane ze snem i dostarcza ponad 200 potencjalnych sugestii, które pomogą użytkownikowi lepiej spać. Po ustawieniu inteligentnego budzika Huawei Watch GT Active monitoruje fazę snu użytkownika.  Jeśli użytkownik pozostaje w stanie głębokiego snu, smartwatch nie włącza głośnego alarmu, lecz zaczyna cicho i delikatnie wibrować, aby wybudzenie było łagodniejsze, a samopoczucie osoby wybudzonej lepsze.

  Ekosystem dla zorientowanych na (sportowy) sukces

  Huawei Watch GT Active współpracuje z bezpłatną aplikacją Huawei Health (dostępną w systemie Android), która oferuje wiele dodatkowych możliwości. Nie tylko gromadzi i wyświetla dane rejestrowane na bieżąco przez smartwatch, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych.

  Aplikacja Huawei Health współpracuje z innymi urządzeniami Huawei, np. inteligentną wagą Huawei Smart Scale. Waga mierzy dziewięć wskaźników m.in. masę mięśni i tkankę tłuszczową. Dzięki temu Huawei Health może wyświetlać w jednej linii szereg powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu oraz zmieniającą się wagę. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostkach czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz lepszych planów ćwiczeń. Platforma umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na twoich profilach społecznościowych

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *