Menu
 • Menu

  Gadżety, które fascynują umysł

  Dzisiejsza technologia nigdy nas nie rozczarowuje. Na rynek wprowadzane są niesamowite wynalazki i innowacje, które są wyjątkowe. Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że pewnego dnia samoloty będą lecieć z prędkością dźwięku, pociągi będą kursować pod wodą, a informacje będą na czubku naszych palców. Zaskoczeni tym, co świat ma do zaoferowania, gadżety są w dzisiejszych czasach w niesamowitych granicach technologicznych.

  Gadżety

  Jednym z takich fajnych gadżetów, które można znaleźć w sklepach, są telewizyjne okulary przeciwsłoneczne. Zaskoczony słowem „telewizja” wykorzystanym w tej innowacji? Wtedy z pewnością uznasz ten gadżet za interesujący, ponieważ po założeniu tych okularów przeciwsłonecznych będziesz mógł oglądać filmy, które chcesz, po prostu podłączając kartę micro SD do jednego z jej gniazd.

  Będziesz mógł nie tylko oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości ze swoich okularów przeciwsłonecznych, ale także funkcje audio są wbudowane w urządzenie, które będzie odpowiednie do użycia, gdy się nudzisz; na tylnym siedzeniu samochodu, a nawet podczas lotu.

  Kolejnym gadżetem, który właśnie został wprowadzony na rynek, jest pióro graficzne z obsługą głosu. To nie jest zwykły długopis, który można sobie wyobrazić, gdzie można napisać na kartce wszystko, co chce, a na obrazku lub słowie napisanym przez tę osobę, długopis nagrywa dźwięk, który jest przekazywany w tym okresie .

  Po wykonaniu tej czynności obraz jest bezpośrednio przesyłany do komputera lub laptopa, gdzie po kliknięciu dźwięk jest automatycznie odtwarzany. Ta funkcja byłaby wyjątkowo przydatna dla studentów, a także podczas spotkań.

  Inne Gadżety

  Podświetlane okładki książek to kolejny fajny gadżet, który z pewnością sprawi, że czytanie stanie się zupełnie nowym doświadczeniem. Czy kiedykolwiek miałeś problem z brakiem oświetlenia podczas czytania? Jeśli tak jest, ten wynalazek z pewnością pasowałby do twojego celu, jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem, ponieważ pozwala ci oświetlić strony, które czytasz.

  Na książkę zakłada się okładkę, a po wyciągnięciu żarówki wbudowanej w grzbiet okładki, żarówka zapala się automatycznie. Ten gadżet korzysta również z zewnętrznego źródła zasilania, a jego żywotność baterii wystarcza na dość długi czas.

  Więcej dowiesz sie na https://www.piap-org.pl/pl/members/197

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *