Menu
 • Menu

  Elektryczne napędy do rowerów RubbeeX dostępne w Polsce

  W ofercie Maxcom dostępne są elektryczne napędy do rowerów litewskiej firmy Rubbee, która od 2012 roku specjalizuje się w projektowaniu i ulepszaniu zestawów do konwersji rowerów.

  Rubbee

  RubbeeX to urządzenie, które każdy rower zmieni w elektryczny! Napęd cierny na tylną oponę nie wymaga wsparcia serwisanta przy montażu. Opatentowany mechanizm blokujący umożliwia instalację i odłączenie RubbeeX w sekundę, dzięki czemu do ładowania zabieramy samo urządzenie. RubbeeX ma również tryb hamowania regeneracyjnego, wystarczy przekręcić pedały o pół obrotu do tyłu, by zaczął się ładować podczas jazdy. Im częściej regenerujesz, tym dalej jedziesz. Wymienne baterie modułowe pozwalają skonfigurować RubbeeX według własnych potrzeb. Wolisz ultralekki napęd elektroniczny do szybkich codziennych przejażdżek czy większy zasięg? Wyposażenie RubbeeX w trzy ogniwa zwiększa jego zasięg do 48 km. Zamontowany na korbie rowerowej bezprzewodowy czujnik śledzi rytm jazdy i automatycznie zapewnia wspomaganie. Urządzenie nie ma żadnych przycisków ani manetek, a do jego obsługi  wystarczy aplikacja w telefonie. Dzięki funkcji analizy jazdy, z łatwością śledzi codzienne przejażdżki i kontroluje moc wyjściową, hamowanie regeneracyjne oraz pozostałe funkcje. Użytkowanie Rubbee jest proste jak jazda na rowerze.

  – RubbeeX to doskonałe dopełnienie naszego asortymentu. Do niedawna Maxcom kojarzony był głównie z telefonami. Teraz nasi klienci mają do wyboru szeroką gamę produktów – od wspomnianych wcześniej telefonów, przez akcesoria do smartfonów, hulajnogi elektryczne, nowoczesne głośniki Bluetooth, po lampki i roboty sprzątające. Elektryczny napęd do rowerów RubbeeX idealnie wpisuje się w nasze standardy –mówi Arkadiusz Wilusz Prezes Zarządu Maxcom SA.

  Spółka prowadzi sprzedaż elektrycznych napędów rowerowych RubbeeX poprzez wszystkie kanały sprzedaży, na rynku otwartym oraz za pośrednictwem operatorów telekomunikacyjnych.

   

  Udostępnij

  Jedna odpowiedź do “Elektryczne napędy do rowerów RubbeeX dostępne w Polsce”

  1. Robert pisze:

   Kupiłem sobie ostatnio ten zestaw Rubbee, dużo „pedałuję” i czasami po prostu bywam zmęczony na trasie i jazda przestaje być przyjemna, a dzięki Rubbee mogę cieszyć się jazdą na rowerze mimo zmęczenia, działa bardzo dobrze i jest prosty w montażu. Dobry pomysł!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *