Menu
 • Menu

  Dremel 8220 – komfortowa praca przy wymagających projektach

  Akumulatorowy Dremel Dremel rozszerza swoją ofertę wysokoobrotowych narzędzi akumulatorowych o model 8220, który doskonale sprawdza się przy projektach wymagających dużej mocy i takich, w których konieczne jest wykorzystanie zaawansowanych przystawek.

  Akumulatorowy Dremel 8220 wyróżnia się wydajnością, zapewniając użytkownikom lepszą kontrolę i możliwość efektywnej obróbki różnych materiałów.  Z pomocą nowego narzędzia można wykonać szereg projektów wymagających cięcia i szlifowania metalu lub drewna, frezowania, czyszczenia czy polerowania.

  Narzędzie obrotowe Dremel 8220 pozwala na wszechstronne i precyzyjne działanie przy małych i dużych projektach – od zajęć hobbystycznych, np. wytwarzania biżuterii, przez grawerowanie szkła, do prac domowych i ostrzenia narzędzi ogrodowych.

  Akumulatorowy DremelStworzono go do wymagających zadań, dlatego jest wyposażony w silnik, który zapewnia odpowiednie rezerwy mocy. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 12V gwarantuje maksymalną wydajność i do 33% dłuższą pracę podczas cięcia śrub w porównaniu do poprzednika. Dodatkowo wbudowana dioda led pozwala dokładnie oświetlić miejsce pracy.

  Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi przystawkami Dremel oraz przystawkami High Performance.

  Urządzenie ma ergonomiczny kształt, który umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w punkcie, gdzie znajduje się środek ciężkości – blisko zamontowanego osprzętu. Miękki uchwyt 360 stopni gwarantuje wygodną pracę w każdej pozycji.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *