Menu
 • Menu

  Dlaczego warto postawić na halę stalową?

  Przedsiębiorcy wielu branż coraz chętniej sięgają po rozwiązanie, jakim są hale stalowe. Taka propozycja sprawdza się nie tylko w roli magazynu, czy hali produkcyjnej, ale także w przetwórstwie, usługach, działalności sportowo – rekreacyjnej, czy w rolnictwie. Hale o konstrukcji stalowej to wyjątkowa uniwersalność zastosowań. Nie musimy tutaj również dysponować wysokim budżetem, aby zrealizować inwestycję. Rozwijasz biznes? Planujesz montaż nowej hali lub rozbudowę już istniejącego magazynu? Oto kluczowe korzyści, jakich dostarczy Twojej firmie inwestycja w halę stalową.

  hale stalowe

  1. Czas realizacji

  Hale stalowe coraz częściej zastępują budynki murowane, m.in. ze względu na czas wykonania inwestycji oraz mniejszą ilość ograniczeń. Szacuje się, że czas potrzebny na budowę hali o powierzchni 1500m2 to 5 do 9 miesięcy. Co istotne, konstrukcje stalowe możemy wznosić przez cały rok.

  Na szybkość realizacji inwestycji wpływa również fakt, że konstrukcje stalowe wykonuje się z prefabrykowanych elementów. Na miejscu budowy odbywa się jedynie montaż. Dodatkowo, dobre oferty w zakresie projektowania i realizacji hal stalowych, jak http://www.konspekt.eu/hale-stalowe/, obejmują autorskie systemy i technologie nie tylko gwarantujące szybką realizację inwestycji, ale i jej użytkowość, pełne bezpieczeństwo i maksymalną funkcjonalność. Przykładem może być konstrukcja hali stalowej przystosowana pod zabudowę suwnic.

  2. Korzystne koszty

  Wśród głównych zalet hal stalowych należy wskazać mniejsze zużycie materiału w procesie realizacji inwestycji (to lekkie konstrukcje, w których zużycie stali zostaje zredukowane o 30 do 50%). Dzięki temu możemy realnie obniżyć koszt budowy. Dodatkowe oszczędności generować będą niższe koszty transportu (wpływa na to lekkość i powtarzalność przewożonych elementów konstrukcyjnych), możliwość użytkowania hali tuż po zakończeniu budowy oraz krótszy czas realizacji inwestycji.

  3. Lekka i solidna konstrukcja, możliwości rozbudowy

  Hale stalowe to konstrukcje wyróżniające się lekkością, a jednocześnie trwałością. Połączenie nowoczesnych technologii, doświadczenia i jakości materiału pozwala spełniać rygorystyczne normy w zakresie solidności i bezpieczeństwa. Z drugiej strony, dostępne na rynku rozwiązania systemowe (modułowe) umożliwiają łatwą i niegenerującą wysokich kosztów modyfikację oraz rozbudowę istniejącej już hali stalowej.

  4. Projekt

  Hale stalowe wielu osobom nie kojarzą się pozytywnie pod względem estetycznym. A to błąd, ponieważ obecne realizacje prezentują się nowocześnie i atrakcyjnie pod względem wizualnym. Konkretne projekty można swobodnie wkomponować w istniejącą infrastrukturę. Sama hala może stanowić estetyczną wizytówkę naszej działalności.

  5. Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu

  Specjalistyczny projekt na indywidualne zamówienie? To możliwe. Tutaj oferta rozszerza się dodatkowo o wiaty, pomosty technologiczne, kładki, estakady, podesty, klatki schodowe i ciągi komunikacyjne, czy też ekrany akustyczne. Rozwiązanie łatwo dopasować do konkretnych potrzeb naszego biznesu.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *