Menu
 • Menu

  Co wpływa na atrakcyjność eventu biznesowego?

  Organizujesz wydarzenie dla współpracowników lub partnerów biznesowych? Dowiedz się, na jakie aspekty warto zwrócić szczególną uwagę, aby event pozostał w pamięci uczestników jeszcze na długo po jego zakończeniu.

  meble eventowe

  Sauna i bar mobilny – wynajem atrakcji

  Dawniej eventy biznesowe ograniczały się do wystawnych bankietów, a jeśli były organizowane bardziej „na luzie”, to przybierały postać sportowych rozgrywek. Dziś organizatorzy tego typu wydarzeń mają do wyboru zdecydowanie więcej możliwości. Jeśli chcesz, możesz zaplanować pobyt w ekskluzywnym SPA albo w saunie, postawić bar mobilny, wynajem którego z pewnością ucieszy niejednego współpracownika, a także świetnie się bawić na imprezie karaoke. Możesz też zabrać partnerów biznesowych do parku rozrywki, na gokarty czy zorganizować konferencję w pięciogwiazdkowym hotelu z pysznym jedzeniem. Właściwie ogranicza Cię wyłącznie własna kreatywność… i budżet.

  Tym, co najmocniej zapada w pamięć podczas eventu biznesowego, są właśnie zaplanowane atrakcje. Tworzą one doskonałe tło do robienia interesów lub integracji współpracowników w ramach jednej firmy. Jeśli ma to być event wyjazdowy, podczas którego poza zabawą omówione zostaną ważne kwestie biznesowe, to warto tak zaplanować pobyt, aby odpoczynek nie kolidował z ważniejszymi celami firmy. Oczywiście warto tu podkreślić, że nawet jednodniowe spotkanie bankietowe może zakończyć się sukcesem. Wiele zależy od tego, kto ma być jego uczestnikiem.

  Styl wydarzenia a charakterystyka uczestników

  Zanim zaplanujesz event, dobrze poznaj osoby, które będą brały w nim udział. To w końcu one mają być zadowolone z przebiegu wydarzenia. Jeśli nie dowiesz się, jakie są ich upodobania, to choćbyś stanął na głowie, możesz nie sprostać oczekiwaniom. Przykładowo dla jednych najlepszą rozrywką będzie spotkanie przy drinku w hotelowej restauracji, a dla innych dużo ciekawsza okaże się możliwość „wyżycia się” podczas offroadowej jazdy terenówką. Ważne, abyś wiedział, z którą grupą masz do czynienia.

  Jeśli planujesz luksusowe wydarzenie biznesowe w stylu bankietu, warto szczególnie zadbać o otoczenie. Wypożyczalnia mebli eventowych pomoże Ci zmienić puste centrum konferencyjne w prawdziwe dzieło sztuki. Sam będziesz mógł dobrać elementy wyposażenia na ten wyjątkowy wieczór. Zdecydujesz, czy postawić eleganckie stoły, stoliki koktajlowe czy może ekskluzywny bar i hokery. W zależności od harmonogramu eventu oraz jego charakteru możesz wybrać różne rodzaje lad, krzeseł, a także nowoczesne oświetlenie czy ekrany multimedialne.

  Piękne otoczenie, czyli meble eventowe

  Chociaż kluczowe jest, aby planowane wydarzenia były ciekawe dla gości, nie należy również pomijać kwestii otoczenia. Atrakcyjna przestrzeń sprawia, że nawet zwykły bankiet może stać się niezapomniany. Meble eventowe powinny być zatem wygodne, ale również estetyczne i dopasowane do stylu wydarzenia. Jeśli szukasz wyposażenia do luksusowego hotelu, a uczestnicy wydarzenia przyjdą w smokingach, wiadomo, że każdy szczegół powinien być dopasowany do tych wysokich standardów. Może przydać się wypożyczalnia barów, sprawdzony catering i wiele innych usługodawców, którzy pozwolą uczynić ten wieczór wyjątkowym i niezapomnianym.

  Warto przy tym pamiętać, że otoczenie to nie tylko sala, w której odbywa się bankiet, ale również hall, obejście hotelu i tym podobne. Dobrze jest więc odpowiednio wcześnie sprawdzić, czy wybrany lokal spełni standardy, których będą oczekiwać Twoi goście. Ponadto należy pomyśleć o miejscu także w kontekście funkcjonalnym. Jeśli planujesz wypad za miasto na paintballa, to załatw później przestrzeń do odświeżenia się i spokojnej regeneracji. Dopiero później będzie czas na rozmowy o interesach.

  Zorganizuj event i stwórz sobie warunki, które pozwolą zrealizować ważny dla Ciebie cel biznesowy. Jeśli dobrze poznasz swoich współpracowników czy partnerów w interesach oraz odpowiednio wcześnie zajmiesz się tworzeniem koncepcji wydarzenia i jego organizacją, masz duże szanse powodzenia.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *